Jogos Medis » Jogos savaitgaliai

Jogos savaitgaliai

 

Jogos namuose „Jogos medis” organizuojami savaitgaliai su joga. Galimi savaitgalių variantai:

1. Savaitgalis „Pradinis kursas”Šio savaitgalio programa – tai viso mėnesio pradinio kurso programa (žr. „Užsiėmimų lygiai”). Tai 10-12 valandų daugiau praktinio pobūdžio užsiėmimai, kurių metu dalyviai įgyja Ajengaro jogos pradmenis. Savaitgalis skirtas norintiems aktyviai ir greitai susipažinti su Ajengaro joga. Po pilnos šio savaitgalio programos įgyjama teisė lankyti pradines Ajengaro jogos klases (žr. „Užsiėmimų lygiai”).
2. Poilsio savaitgaliai su joga.Savaitgalio programa parengta tokiu būdu, kad turėtų atstatomąjį poveikį po intensyvios darbo savaitės. Skirtas praktikuojantiems Ajengaro jogą. Jogos užsiėmimai derinami su aktyviu laisvalaikiu, filmų peržiūra, pokalbiais prie laužo ir t.t.
3. Intensyvios jogos savaitgalis.Tai aktyvios Ajengaro jogos studijos. Intesyvūs jogos užiėmimai, gilinimasis į asanų aspektus, pranajamos mokymai, filmuotos seminarų medžiagos peržiūros ir t.t.
4. Šeimyniniai savaitgaliai su joga.Skirti aktyviems Ajengaro jogos pasekėjams ir jų šeimoms. „Jogos medžio namuose” gali apsigyventi ir kiti šeimos nariai, kurie neužsiiminėja joga. Savo laisvalaikį organizuojasi patys (žvejyba, irstymasis valtimis, išvykos dviračiais ir t.t.). Šeimos narys, praktikuojantis jogą, turi pakankamai laiko praleisti su šeima, kadangi tokio savaitgalio programoje jogai būtų skiriama tik 3-4 val. per dieną.Savaitgalio kaina priklauso nuo praktinių užsiėmimų trukmės, maitinimosi sąlygų (savarankiškai ar organizuotai), nakvynių skaičiaus.
5. Intensyvus savaitgalis su joga pradedantiesiems
Tai 12 valandų jogos praktikos ir teorijos užsiėmimai, kurių metu praeinama beveik 2 mėnesių programa naujokams. Įgyjami jogos pagrindai ir galimybė lankyti jogos užsiėmimus kartu su labiau pažengusiais.