Jogos Medis » Svečių knyga

Svečių knyga

 1. Ramutėon 06 Sau 2010 at 4:54 pm 1

  Geriausios sėkmės padedant bujoti jogos medžiui.

 2. Nijolėon 12 Sau 2010 at 7:46 pm 2

  Sveika, Laimute,
  puiku, tegul Tavo sportiškas entuziazmas neleidžia senti visoms panevėžietėms, ir ne tik. Linkėjimų Albinui ir gražiems Jūsų vaikams, šauniai Tavo palaikymo komandai.

 3. Ritaon 13 Sau 2010 at 12:58 am 3

  Nuoširdžiai džiaugiuosi gražiais Jūsų darbo rezultatais. Nepergyvenkite, kad ne visi mokiniai „užsikabina”, dirba savarankiškai ir tobulėja taip sparčiai, kaip Jums norėtusi. Nors ir trumpam palankius Jūsų užsiėmimus- nauda neabejotina. Jūs esate reikli ne tik kitiems, bet visų pirma,pati sau, atkakliai ir labai kantriai siekianti tikslo bei kryptingai vedanti į jį kitus. Tad sėkmės Jums šiame nelengvame, bet be galo įdomiame kelyje!

 4. Ausraon 17 Sau 2010 at 7:14 pm 4

  Sveikinu ir labai džiaugiuosi, kad man jogos medį padėjote atrasti jūs, Laimute.Jūsų suteikti pagrindai ir žinios labai padeda.Jūsų dėka joga tapo mano gyvenimo būdu.Ačiū, jums labai!:)

 5. Larisaon 18 Geg 2010 at 9:36 am 5

  Laba diena,
  Norėčiau padėkoti 2010 m. gegužės 14 d. – 16 d. seminaro su Jeleną Ulmasbajeva organizatoriams ir asmeniškai poniai Laimutei Vološkevičienei už puikiai organizuotą, informatyvų jogos seminarą, už svetingą priėmimą ir nuoširdumą.
  Tikiuosi, kad tai ne paskutinis jūsų organizuojamas seminaras.

  Labai ačiū :)

 6. Aurinaon 15 Bir 2010 at 5:53 pm 6

  Praleidau fantastišką savaitgalį (birželio 11-13d.)jogos namuose Rubikiuse!
  Laimute, jūsų begalinis žinių bagažas, profesionalumas, dėmesys, jautrumas ir noras padėti žmogui sukuria puikią atmosferą darbui.
  Tas pirmas žingsnis į jogos pasaulį buvo labai tvirtas, toliau neiti būtų tiesiog nuodėmė.
  Lai gerumas ir nuoširdumas išdalintas kitiems, atgaiva ir meile sugrįžta į Jūsų namus.

  O tuos, kas norėtų užsiimti joga, bet nedrįsta, skatinčiau pabandyti.
  Jei jums pasiseks pakliūti į Laimutės Vološkevičienės rankas-nenusivilsite ir liksite sužavėti!

 7. Lijanaon 24 Bir 2010 at 2:20 pm 7

  Norėčiau pradėt nuo to, kad į jogos pradžiamokslį atvykau tik dėl pramogos, dėl geros kompanijos. Maniau, kur jau čia man joga perkopus 40-ies metų ribą ir sveriant virš 100 kilogramų. Bet Laimutės profesionalumo dėka jau per pirmą treniruotę supratau, kad užkibau. Buvo sunku, bet labai, labai malonu suvokti, kad gali valdyti savo kūną ir ne tik, išmokti atsipalaiduoti.
  Po šios stovyklos praėjo bveik dvi savaitės. Kasryt su didžiausiu užsidegimu atlieku pratimus ir jaučiuosi labai piukiai. Suvokiu, kad tai tik lašas jūroje, todėl tikiuosi toliau tobulint žinias ir įgudžius.
  Labai norėčiau padėkoti Laimutei už suteiktas žinias, kantrybę, už tai, kad per tas kelias dienas gavau daugiau negu tikėjausi. Ačiū už suteiktą galimybę puikiai jaustis.

 8. Daliaon 20 Lie 2010 at 11:09 am 8

  Džiaugsmingai sveikinus visus jogos draugus su nuostabia vasara !!!
  Nuolat mintimis nuklystu į ,,Jogos medžio” buveinę prie Rubikių ežero, vis prisimenu ta nepakartojamą gamtos kampelį, Laimutės ir Albino sukurtą namų jaukumą !
  Kas dar abejojat jogos gydomosiomis savybėmis – patikėkit !
  Laimutės specialių masažų ir asanų programos dėka išsivadavau iš bronchito gniaužtų …
  Jūsų gerbėja – Dalia

 9. Irenaon 25 Lie 2010 at 6:42 pm 9

  Ką tik peržiūrėjau liepos jogos stovyklos nuotraukas,esu sužavėta joga jūsų nuostabiam kieme tarp pušų, tai dar vienas privalumas jūsų nuostabių jogos namų, čia visada norisi grįžti, ar tai būtų pavasaris,vasara ar ruduo….Linkiu kuo didžiausios sėkmės:))))

 10. Irenaon 31 Gru 2010 at 9:49 am 10

  Laimute, linkiu linksmų, džiugių, produktyvių, sėkmingų artėjančių Naujųjų metų!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Danguolėon 12 Gru 2014 at 3:26 pm 11

  Man savaitė prasideda trečiadieniais: tai ir atskaitos taškas visa kam, ir savo vidinio “aš” nusistatymo momentas. Nuoširdus Ačiū vadovei už studijos nuostabią atmosferą už tą sukurtą aurą kuri kas savaitę sukviečia mus vėl susibėgti draugėn. Sveikinu Jus ir Jūsų artimuosius Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos.Te tampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai, meilė telydi Jūsų šeimą, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą. Su šventėm!
  Danguolė

 12. Loretaon 20 Lie 2015 at 11:54 am 12

  Laimute ir Albinai, ačiū už šiltą priėmimą alpinistų veteranų susitikime. Nors joga mes ir neužsiiminėjome, tačiau tas jaukus ir nuoširdus pasibuvimas kartu su visais labai sušildė ir atgaivino jausmus.
  Sėkmės visai šeimynai, ir nenuleiskit rankų. Žaviuosi Jumis.
  Loreta

 13. Reginaon 18 Lie 2016 at 7:55 pm 13

  Liepos 14-17 dienomis dalyvavau Rubikiuose vykusioje Iyengaros jogos terapijos stovykloje skirtoje moterims. Mokymus vedė šviesi asmenybė ir profesionali mokytoja Laimutė Vološkevičienė. Dalyvaudama šiuose mokymuose pajutau ir suvokiau, kad Iyengaros joga yra priimtina mano kūno, proto, jausmų ir emocijų ugdymui bei tobulėjimui.

  Mokausi visą gyvenimą. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje sutikau daug gerų mokytojų. Po šios stovyklos Laimutė – viena geriausių. Jai skiriu šiuos B.K.S. Ajangaro žodžius: „Tik sveiki augalai ir medžiai gausiai žydi ir dera, panašiai kaip ir stiprus žmogus tiesiog spinduliuoja laime ir džiaugsmu, tarsi saulė apdovanodamas mus spinduliais“. Miela, Laimute, ačiū už dovanotus spindulius ir paskatinimą savo pavyzdžiu (be žodžių) dalinti juos kitiems.

  Nuoširdžiai dėkoju asistentei Linai ir visai šauniai stovyklos moterų grupei už galimybę mokytis drauge saugoti bei tobulinti savo kūną ir sielą. Man buvo labai naudinga, bet nelengva. Ačiū už patirtas geras ir linksmas akimirkas:-).

  Linkiu, kad būtų dar daug tokių stovyklų pas Laimutę Rubikiuose – kur susirenka nuostabūs žmonės, kur daug daug gandrų, kur graži gamta.

  Su meile,
  Regina Rimkienė

Palikite atsiliepimą!